• head_banner

WDM sistemi

  • 100G Transponder/Converter

    100G Transponder/çevirici

    100G OTN Transmitter, bir kanallı 100Gbps böyük taxıl məlumat ötürülməsini dəstəkləmək üçün bir QSFP28 müştəri interfeysini və bir CFP xətti tərəfli interfeysi dəstəkləyir. Sənayenin ən qabaqcıl əlaqəli texnologiyası və FEC irəli səhv düzəltmə kodlaşdırma texnologiyası yüksək tutumlu, uzun məsafəli yüksək performanslı ötürülməni təmin edir.

  • 200G Muxponder 2x100G converge to 200G

    200G Muxponder 2x100G 200G -ə yaxınlaşır

    100G OTN Transmitter, bir kanallı 100Gbps böyük taxıl məlumat ötürülməsini dəstəkləmək üçün bir QSFP28 müştəri interfeysini və bir CFP xətti tərəfli interfeysi dəstəkləyir. Sənayenin ən qabaqcıl əlaqəli texnologiyası və FEC irəli səhv düzəltmə kodlaşdırma texnologiyası yüksək tutumlu, uzun məsafəli yüksək performanslı ötürülməni təmin edir.

  • SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps Repeater/Converter/Transponder

    SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps Repeater/Converter/Transponder

    SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 8 SFP+ yuvasına malikdir, cihaz 1G/10G Ethernet, SDH STM16/STM64, OTU1/OTU1e/OTU2/OTU2e, Fiber Kanal 1/2/4/8 kimi müxtəlif protokolların çevik ötürülməsini təmin edir. /10, CPRI və s. SFP+ transponder, 1Gbps-dən 10Gbps-ə qədər olan optik məlumat sürətləri ilə çoxfunksiyalı funksiyanı dəstəkləyir; Geniş optik infrastruktur həllərinə media çevrilməsi, siqnalın təkrarlanması, lambda çevrilməsi daxildir.

  • 40G & 100G Muxponder

    40G və 100G Muxponder

    40G & 100G Muxponer, 4x10G↔40G və ya 4x25G↔100G elektrik qatının multipleksləşdirilməsini/demultipleksləşdirilməsini dəstəkləyir və çoxqatlı/çoxmultipleksli optik siqnalları DWDM standart dalğa uzunluğunda optik siqnallara çevirir. DWDM MUX/DEMUX ilə çox kanallı 100G və ya 40G xidmətləri DWDM sistemində ötürülür. 40G & 100G Muxponder, 100G metropoliten şəbəkə DWDM ötürülməsi üçün ən aşağı qiymətli həlldir.

  • 40G & 100G OEO Converter

    40G və 100G OEO çeviricisi

    40G və 100G Transponder iki 40G və ya 100G xidmət girişini dəstəkləyir. Geniş optik infrastruktur həllərinə media çevrilməsi, siqnalın təkrarlanması, lambda çevrilməsi daxildir.

  • SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 125M~32G Repeater/Converter/Transponder

    SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 125M ~ 32G Repeater/Converter/Transponder

     

    SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 8 SFP28 yuvasına malikdir, cihaz 100M/1G/10G/25G Ethernet, SDH STM1/STM4/STM16/STM64, Fiber Kanal 1/2/4/8 kimi müxtəlif protokolların çevik ötürülməsini təmin edir. /10/16/32Gbps, CPRI və s.
    SFP28 transponderi, 1Gbps-dən 32Gbps-ə qədər olan optik məlumat sürətləri ilə çoxfunksiyalı funksiyanı dəstəkləyir; Optik infrastruktur həllərinin geniş spektrinə media çevrilməsi, siqnalın təkrarlanması, lambda çevrilməsi daxildir.

     

  • Redundant Multi-Rate Dual Transponder 10 Gbps Repeater/Converter/Transponder

    Lazımsız çox dərəcəli ikili ötürücü 10 Gbps təkrarlayıcı/çevirici/ötürücü

     

     Bu transponder 10G lifdən 3R çeviriciyə və təkrarlayıcıya çeviricidir. Bu transponder SFP+ -dan SFP+ -ə və ya XFP -dən XFP -ə qədər fiber əlaqələrini dəstəkləyir. 1+1 Avtomatik optik xətt Qoruma Keçid xətti portları üçün dəstəklənir. Transponder, bu fərqli optik modul növləri arasında 3R (Yenidən gücləndirmə, Yenidən formalaşdırma və Yenidən saatlama) təmin edən şəffaf protokoldur.

  • Blue/Red EDFA Optical Amplifier

    Mavi/Qırmızı EDFA Optik Gücləndiricisi

    Tək Fiber İki Yönlü EDFA Gücləndirici modelləri, tək lifli DWDM Həll üçün nəzərdə tutulmuş Qırmızı və mavi bir porta malikdir. Bu modellərin dizaynı tək lifli DWDM ötürmə sistemləri üçün istifadə olunur.

  • Middle stage access EDFA Optical Amplifier-PA Card

    Orta mərhələyə giriş EDFA Optik Gücləndirici-PA Kartı

    Uzun məsafəli sistemlərin tətbiqi getdikcə daha da genişləndikcə, şirkətimizin öz-özünə inkişaf etdirdiyi orta mərhələ girişi (MSA) EDFA, orta mərhələ girişi (MSA) EDFA, DCM və OADM-in səbəb olduğu əlavə itkisini effektiv şəkildə həll edə bilər, DCM və OADM qrupları. Yaranan əlavə itkisi, OSNR sisteminin əlavə tənəzzülünü azaldır.

  • EDFA Optical Amplifier – Booster Amplifier

    EDFA Optik Gücləndiricisi - Gücləndirici Gücləndirici

    EDFA Oməntiqi Agücləndirici module çoxfunksiyalı, aşağı səs-küylü, Erbium Qatlı Fiber Gücləndirici (EDFA) həlləri təmin edir, Gücləndirici modulu daimi qazancda (Avtomatik Gain Control AGC), sabit çıxış gücündə (Avtomatik Güc İdarəçiliyi, APC) işlədilə bilər. Hamar mənfəət spektrinə nail olmaq üçün inteqrasiya olunmuş səs səsi avtomatik tənzimlənə bilər. Şəbəkə tətbiqi üçün böyük rahatlıq gətirən C-Band siqnalını orta mərhələli girişlə (MSA) gücləndirə bilər.

  • DCM Dispersion Compensation Device

    DCM Dispersiya Kompensasiya Cihazı

    Standart tək modlu fiber üçün yamac dispersiyası kompensasiyası ilə Huanet optik kompensasiya funksiyası DCM (G.652), sistemin qalıq dispersiyanı optimallaşdırmasına imkan verən C-bandında dispersiya və dağılma yamac kompensasiyası geniş bant idi. 1545nm dalğa uzunluğundakı dispersiyada kompensasiya dəyəri -2070ps / nm -ə çata bilər.

  • Dispersion Compensation Module (DCM)

    Dispersiya Kompensasiya Modulu (DCM)

    Dispersiya Kompensasiya Modulları, HUA6000 Optik Nəqliyyat Sisteminin tikinti bloklarıdır və optik liflərdəki məlumatların maksimum ötürülmə məsafəsini azaldan Kromatik Dispersiya kimi tanınan nəbz yayılma fenomenini düzəltmək üçün optik rabitə qovşaqlarında xidmət edir.

123 Sonrakı> >> Səhifə 1/3