• head_banner

Huawei OLT

  • Huawei GPFD Service Board is 16-port GPON OLT interface board with B+ or C+ SFP module for Huawei MA5608T MA5683T MA5680T

    Huawei GPFD Xidmət Paneli, Huawei MA5608T MA5683T MA5680T üçün B+ və ya C+ SFP modulu olan 16 portlu GPON OLT interfeys lövhəsidir.

    Huawei GPFD Service Board, 16 portlu GPON interfeys kartıdır Bu kart, 16*128 GPON abunəçilərinə maksimum giriş əldə edən ONT -dən GPON xidmətinə giriş imkanı təqdim edir. OLT məhsulu, GPON, 10G GPON, EPON, 10G EPON və P2P giriş rejimlərini dəstəkləyən və İnternetə çıxış, səs və video kimi xidmətlər göstərən OLT optik giriş cihazı olaraq yerləşdirilmişdir. Böyük, orta və kiçik məhsul seriyası olaraq, bir neçə məhsulun cəmi proqram platformaları və xidmət lövhələri var.

    SmartAX MA5680T/MA5683T/MA5608T avadanlıqları, Huawei Technologies Co., Ltd. tərəfindən təqdim edilən GPON/EPON inteqrasiya olunmuş optik giriş məhsuludur. Ultra yüksək toplama keçid qabiliyyəti, 3.2T arxa panel tutumu, 960G keçid tutumu, 512K MAC ünvan tutumu və dəstəklərə malikdir. 10 GE və ya 768 GE daxil olmaqla 44 kanala qədər üç spesifikasiyanın proqram versiyaları istifadəçi lövhəsinə tam uyğundur, ehtiyat hissələrinin növlərini və miqdarını qənaət edir və təmir xərclərini azaldır.

  • 8 16 32 PON Ports OLT Mini Optical Line Terminal equipment SmartAX MA5608T

    8 16 32 PON Limanlar OLT Mini Optik Xətt Terminal avadanlıqları SmartAX MA5608T

    MA5608T Mini OLT, Fiberin böyük bir OLT -nin olduğu yerə (FTTP) və ya dərin lif yerləşdirmə ssenarilərinə yönəldilməsi üçün hazırlanmışdır.

    şassi müxtəlif səbəblərdən ən yaxşı uyğun olmaya bilər. Huawei -nin mini OLT MA5608T, mükəmməl bir tamamlayıcı olaraq hazırlanmışdır

    digər MA5600 seriyası daha böyük OLT -lərdir və eyni daşıyıcı dərəcəli xüsusiyyətlərə və performansa malikdir.

     

    MA5608T-nin kompakt və ön giriş dizaynı, məkanı məhdud daxmalar kimi yerlərdə yerləşdirmə üçün ideal bir həll halına gətirir.

    açıq kabinetlər və ya bina zirzəmiləri. AC və DC güc seçimlərinə, genişlənmiş temperatur aralığına malikdir və asan quraşdırma təklif edir.

     

    Getdikcə artan bant genişliyi tələbatını dəstəkləmək üçün hazırlanmış MA5608T, 200 Gbit / s arxa panelə malikdir. Yüksək tutumun birləşməsi

    və ən yüksək səviyyəli performansa malik xətt interfeysləri, operatorlara yüksək gəlir əldə etmək üçün bir sıra xidmətlər təqdim etməyə imkan verir

    rəqabət dəyəri.

     

    MA5608T, MA5600 seriyası OLT -lərlə eyni məhsul quruluşunu paylaşaraq şəbəkənin davamlı inkişafını təmin edir.

  • Stock Lot Original huawei ma5680t gpon olt technical specs huawei ma5680 olt

    Stok Lotu Orijinal huawei ma5680t gpon olt texniki xüsusiyyətləri huawei ma5680 olt

    SmartAX MA5680T seriyası, Huawei -nin üçüncü nəsil vahid platformasına əsaslanaraq hazırlanmışdır və dünyanın ilk toplama OLT -lardır. MA5680T seriyası, toplama və keçid funksiyalarını birləşdirir, yüksək sıxlıqlı xPON, Ethernet P2P və GE/10GE portlarını təmin edir və TDM və Ethernet özəl xətt xidmətlərini hamar İnternetə çıxış xidmətini, video xidmətini, səs xidmətini dəstəkləmək üçün yüksək saat dəqiqliyi ilə təmin edir. və yüksək etibarlılıq xidmətinə giriş. Bu seriya şəbəkənin etibarlılığını artırır, şəbəkə qurulmasına qoyulan investisiyanı azaldır və O&M xərclərini azaldır.

    MA5680T seriyasına böyük tutumlu SmartAX MA5680T və orta tutumlu SmartAX MA5683T daxildir. Bu iki modelin aparatı və proqram təminatı, şəbəkəyə mal hazırlamaq xərclərini azaltmaq üçün bir -biri ilə tam uyğun gəlir. Bu iki modeldə SmartAX MA5680T 16 xidmət yuvası, SmartAX MA5683T isə 6 xidmət yuvası təmin edir.

  • MA5800 Series OLT Optical Line Terminal SmartAX MA5800 MA5800-X2 from Huawei

    Huawei-dən MA5800 Seriyası OLT Optik Xətt Terminalı SmartAX MA5800 MA5800-X2

    MA5800, çox xidmətli giriş cihazı, Gigaband dövrü üçün 4K/8K/VR üçün hazır OLTdur. Paylanmış memarlıqdan istifadə edir və bir platformada PON/10G PON/GE/10GE -ni dəstəkləyir. MA5800, fərqli media üzərindən ötürülən xidmətləri birləşdirir, optimal 4K/8K/VR video təcrübəsi təmin edir, xidmətə əsaslanan virtualizasiyanı həyata keçirir və 50G PON-a qədər hamar bir təkamülü dəstəkləyir.

    MA5800 çərçivə şəkilli seriyası üç modeldə mövcuddur: MA5800-X17, MA5800-X7 və MA5800-X2. FTTB, FTTC, FTTD, FTTH və D-CCAP şəbəkələrində tətbiq olunur. 1 U qutu şəkilli OLT MA5801, aşağı sıxlıqlı ərazilərdə bütün optik giriş əhatə dairəsinə tətbiq edilir.

    MA5800, daha geniş əhatə dairəsi, daha sürətli genişzolaqlılıq və daha ağıllı əlaqə ilə Gigaband şəbəkəsi üçün operator tələblərini ödəyə bilər. Operatorlar üçün MA5800, üstün 4K/8K/VR video xidmətləri təmin edə bilər, ağıllı evlər və bütün optik şəhərciklər üçün kütləvi fiziki əlaqələri dəstəkləyə bilər və ev istifadəçisini, müəssisə istifadəçisini, mobil təmiri və Əşyalar İnterneti ilə birləşdirmək üçün vahid bir yol təqdim edir. IoT) xidmətləri. Vahid xidmət yatağı, mərkəzi ofis (CO) avadanlıq otaqlarını azalda bilər, şəbəkə arxitekturasını sadələşdirə və O&M xərclərini minimuma endirə bilər.

  • Huawei SmartAX MA5800-X7 Multi-service Access Series OLTs

    Huawei SmartAX MA5800-X7 Çox Xidmətli Giriş Seriyası OLT-lar

    MA5800, çox xidmətli giriş cihazı, Gigaband dövrü üçün 4K/8K/VR üçün hazır OLTdur. Paylanmış memarlıqdan istifadə edir və bir platformada PON/10G PON/GE/10GE -ni dəstəkləyir. MA5800, fərqli media üzərindən ötürülən xidmətləri birləşdirir, optimal 4K/8K/VR video təcrübəsi təmin edir, xidmətə əsaslanan virtualizasiyanı həyata keçirir və 50G PON-a qədər hamar bir təkamülü dəstəkləyir.

    MA5800 çərçivə şəkilli seriyası üç modeldə mövcuddur: MA5800-X17, MA5800-X7 və MA5800-X2. FTTB, FTTC, FTTD, FTTH və D-CCAP şəbəkələrində tətbiq olunur. 1 U qutu şəkilli OLT MA5801, aşağı sıxlıqlı ərazilərdə bütün optik giriş əhatə dairəsinə tətbiq edilir.

    MA5800, daha geniş əhatə dairəsi, daha sürətli genişzolaqlılıq və daha ağıllı əlaqə ilə Gigaband şəbəkəsi üçün operator tələblərini ödəyə bilər. Operatorlar üçün MA5800, üstün 4K/8K/VR video xidmətləri təmin edə bilər, ağıllı evlər və bütün optik şəhərciklər üçün kütləvi fiziki əlaqələri dəstəkləyə bilər və ev istifadəçisini, müəssisə istifadəçisini, mobil təmiri və Əşyalar İnterneti ilə birləşdirmək üçün vahid bir yol təqdim edir. IoT) xidmətləri. Vahid xidmət yatağı, mərkəzi ofis (CO) avadanlıq otaqlarını azalda bilər, şəbəkə arxitekturasını sadələşdirə və O&M xərclərini minimuma endirə bilər.

  • Optical Line Terminal Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    Optik Xətt Terminalı Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    Qlobal lifə keçid təkamül trendindən qaynaqlanan Huawei yeni nəsil OLT platforması, müştərilərimizlə birlikdə inkişaf etdirildi. MA5800 OLT seriyası, sənayedə ən son və ən inkişaf etmiş OLT platformasıdır. Bant genişliyi tələbinin, tel xətti və simsiz giriş yaxınlaşmasının və SDN-ə doğru köçün davamlı artımını dəstəkləmək üçün hazırlanmışdır.

    Sənayenin ilk 40 Gbit/s tutumlu Yeni Nəsil Optik Xətt Terminalı (NG-OLT). Huawei-nin SmartAX MA5800 çox xidmətli giriş modulu, ultra genişzolaqlı, Sabit Mobil Konvergensiya (FMC) xidmətlərini və SDN əsaslı virtualizasiya kimi ağıllı imkanları dəstəkləmək üçün paylanmış bir arxitekturadan istifadə edir.

    MA5800-ün proqramlaşdırıla bilən Şəbəkə Prosessoru (NP) çip dəsti, topdan və pərakəndə xidmət təminatçılarının bölünməsi də daxil olmaqla fərqli xidmətlərə olan tələbatı ödəməklə yeni xidmətlərin istifadəsini sürətləndirir.

     

  • Huawei Factory Direct Sale Huawei GPON OLT MA5683T

    Huawei Fabrika Birbaşa Satışı Huawei GPON OLT MA5683T

    SmartAX MA5683T, Gigabit Passiv Optik Şəbəkə (GPON) ilə birləşdirilmiş optik giriş məhsuludur.

    Bu seriya, 3.2T arxa panel tutumu, 960G keçid tutumu, 512K MAC ünvanları və maksimum 44 kanallı 10 GE girişi və ya 768 GE-ni dəstəkləyən, ultra yüksək toplama və keçid qabiliyyətlərini birləşdirən sənayenin ilk toplama Optik Xətt Terminalına (OLT) malikdir. limanlar.

    Xidmət lövhələri ilə tam uyğun olan hər üç model üçün proqram versiyaları ilə Əməliyyat və Baxım (O&M) xərclərini azaldır və ehtiyat hissələri üçün lazım olan ehtiyat miqdarını azaldır.

  • Original Huawei MA5800-X17 OLT

    Orijinal Huawei MA5800-X17 OLT

    MA5800, çox xidmətli giriş cihazı, Gigaband dövrü üçün 4K/8K/VR üçün hazır OLTdur. Paylanmış memarlıqdan istifadə edir və bir platformada PON/10G PON/GE/10GE -ni dəstəkləyir. MA5800, fərqli media üzərindən ötürülən xidmətləri birləşdirir, optimal 4K/8K/VR video təcrübəsi təmin edir, xidmətə əsaslanan virtualizasiyanı həyata keçirir və 50G PON-a qədər hamar bir təkamülü dəstəkləyir.

    MA5800 çərçivə şəkilli seriyası üç modeldə mövcuddur: MA5800-X17, MA5800-X7 və MA5800-X2. FTTB, FTTC, FTTD, FTTH və D-CCAP şəbəkələrində tətbiq olunur. 1 U qutu şəkilli OLT MA5801, aşağı sıxlıqlı ərazilərdə bütün optik giriş əhatə dairəsinə tətbiq edilir.

    MA5800, daha geniş əhatə dairəsi, daha sürətli genişzolaqlılıq və daha ağıllı əlaqə ilə Gigaband şəbəkəsi üçün operator tələblərini ödəyə bilər. Operatorlar üçün MA5800, üstün 4K/8K/VR video xidmətləri təmin edə bilər, ağıllı evlər və bütün optik şəhərciklər üçün kütləvi fiziki əlaqələri dəstəkləyə bilər və ev istifadəçisini, müəssisə istifadəçisini, mobil təmiri və Əşyalar İnterneti ilə birləşdirmək üçün vahid bir yol təqdim edir. IoT) xidmətləri. Vahid xidmət yatağı, mərkəzi ofis (CO) avadanlıq otaqlarını azalda bilər, şəbəkə arxitekturasını sadələşdirə və O&M xərclərini minimuma endirə bilər.

  • Huawei GPSF Service Board with B+ C+ C++ SFP

    B+ C+ C ++ SFP ilə Huawei GPSF Xidmət Paneli

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 portlu GPON OLT İnterfeys Kartı

    GPSF, Huawei MA5800 Series OLT -nin ən çox satılan GPON Servis Kartıdır

    Huawei 16-GPON Port İnterfeys Kartı, B+/C+/C ++ SFP modulu ilə

    1: 128 bölünmüş payı dəstəkləyin

    Göndərmə Sürəti: 2.488Gbit/s, Qəbul Sürəti: 1.244Gbit/s

    İnterfeys növü: SC/PC

  • Huawei GPON OLT GPUF C++ service board

    Huawei GPON OLT GPUF C ++ xidmət lövhəsi

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 portlu GPON OLT İnterfeys Kartı

    GPUF, Huawei MA5800 Series OLT -nin ən çox satılan GPON Servis Kartıdır

    Huawei 16-GPON Port İnterfeys Kartı, B+/C+/C ++ SFP modulu ilə

    1: 128 bölünmüş payı dəstəkləyin

    Göndərmə Sürəti: 2.488Gbit/s, Qəbul Sürəti: 1.244Gbit/s

    İnterfeys növü: SC/PC

    Maksimum ötürmə məsafəsi: 20 km

  • Original Huawei 50A 100A Rectifier ETP48100-B1 220V-48V OLT Communication Power Converter Power Supply

    Orijinal Huawei 50A 100A Düzəldici ETP48100-B1 220V-48V OLT Rabitə Güc Dönüştürücü Güc Təchizatı

    ETP48100-B1 OLT Enerji təchizatı

    ETP48100-B1-50A, 220V/110V AC gücünü -48V DC gücünə çevirən, MAX çıxışı 50A olan bir DC sinif çeviricisidir. ETP48100-B1-50A 4 çıxışı var, hər MAX çıxışı 25A; İki R4850G2 ilə soruşulduqda, ümumi çıxış 100A ola bilər.

    Bu PSU, bir PSU R4850G2 düzəldici modulu ilə təchiz olunmuşdur 53.5V / 50A çıxış, bir PMU 11A izləmə modulu və başqa bir modul qurmaq və 100A -ya qədər güc üçün pulsuz bir yuva.

  • Huawei MA5800T GPHF C+ C++ 16 port GPON Service Board Card

    Huawei MA5800T GPHF C+ C ++ 16 portlu GPON Servis Kartı Kartı

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 portlu GPON OLT İnterfeys Kartı

    GPHF, Huawei MA5800 Series OLT -in ən çox satılan GPON Servis Kartıdır

    Huawei 16-GPON Port İnterfeys Kartı, B+/C+/C ++ SFP modulu ilə

    1: 128 bölünmüş payı dəstəkləyin

    Göndərmə Sürəti: 2.488Gbit/s, Qəbul Sürəti: 1.244Gbit/s

    İnterfeys növü: SC/PC

12 Sonrakı> >> Səhifə 1/2