• head_banner

GPUF lövhəsi

  • Huawei GPON OLT GPUF C++ service board

    Huawei GPON OLT GPUF C ++ xidmət lövhəsi

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 portlu GPON OLT İnterfeys Kartı

    GPUF, Huawei MA5800 Series OLT -nin ən çox satılan GPON Servis Kartıdır

    Huawei 16-GPON Port İnterfeys Kartı, B+/C+/C ++ SFP modulu ilə

    1: 128 bölünmüş payı dəstəkləyin

    Göndərmə Sürəti: 2.488Gbit/s, Qəbul Sürəti: 1.244Gbit/s

    İnterfeys növü: SC/PC

    Maksimum ötürmə məsafəsi: 20 km