Anatel Sertifikatlı Router/Bridage ilə 1GE xPON ONT ONU

 Anatel nömrəsi: 04466-19-12230

HZW-HG911 (HGU), təmiz genişzolaqlı girişə tətbiq olunan mini xPON ONT terminal cihazıdır. Yüksək inteqrasiyalı mini tipli kompakt quruluş dizaynını qəbul edir və 1 GE (RJ45) interfeysini təmin edə bilər. 2-ci qat Ethernet keçid texnologiyasını dəstəkləyir və saxlanması və idarə olunması asandır.Rezident və iş istifadəçiləri üçün FTTH/FTTP giriş tətbiqinə tətbiq oluna bilər və ITU-T G.984.x kimi texniki qaydalara tam uyğundur. və xPON -un texniki tələbləri
Avadanlıq.

İnterfeys parametrləri

 

B+ sinfi
Alıcı həssaslığı: -28dBm
Dalğa uzunluqları: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
Aşağı axın məlumat sürəti: 2.488Gbps
Yuxarı Məlumat Hızı: 1.244GpbsT
GPON: FSAN G.984.2 standart SC/PC tək modlu lif
28dB keçid itkisi və 1: 128 ilə 20 km məsafə

1*10/100/1000M avtomatik danışıqlar
Tam Dubleks/Yarım Dubleks
RJ45 qoşun
Avtomatik MDI/MDI-X
Transmissiya Məsafəsi 100 Metr

Cihaz Parametrləri

 

Ölçülər (U x G x Y) 120x100x30x30 mm Sistemin enerji təchizatı 12 V DC, 0,5 A
Ağırlıq Təxminən 240 qr Statik enerji istehlakı 2,5 Vt
İşləmə temperaturu 0 ° C -dən +50 ° C -ə qədər Maksimum enerji istehlakı 3 W
İşləmə nəmliyi 10% RH-90% RH (kondensasiyasız) Limanlar 1 yaş
Güc adapteri girişi 100-240 V AC, 50/60 Hz Göstəricilər GÜC/PON/LOS/LAN

Məhsul funksiyası

 

İTU - T G.984 Standartına uyğun olaraq, GPONu yuxarıya uyğunlaşdırır
ONU avtomatik kəşf/Bağlantı aşkarlanması/proqram təminatının uzaqdan təkmilləşdirilməsi
SNand LOID+Parol çoxsaylı qeydiyyat üsullarını dəstəkləyin
Port VLAN konfiqurasiyasını dəstəkləyin
Mac ünvan öyrənməsini dəstəkləyin
Liman əsaslı sürət məhdudiyyəti və bant genişliyi nəzarətini dəstəkləyin

Yayım fırtına müqavimət funksiyasını dəstəkləyin
İgmp şəffaf/gözdən keçirmə/proxy rejimini dəstəkləyin
Uzaqdan idarəetmə konfiqurasiyasını dəstəkləyin
Dinamik Bant Genişliyi Bölməsini (DBA) dəstəkləyin
Üç qatlı marşrutlaşdırma funksiyasını dəstəkləyin
SNMP -ə əsaslanan EMS şəbəkə idarəçiliyi, baxım üçün əlverişlidir
Bağlantı problemlərinin aşkarlanması üçün asan olan söndürmə siqnalizasiya funksiyasını dəstəkləyin
Port axını nəzarətini dəstəkləyin