• head_banner

10G SFP+ DWDM

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP+ DWDM

    HUASDxx1XL-C (I) D40 Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP+ ötürücüləri, SingleMode fiber üzərində 40km-ə qədər 10 Gigabit Ethernet bağlantılarında istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur. SFF- 8431, SFF-8432 və ITU-T G.698.1 ilə uyğun gəlir. Alıcı -verici dizaynları, müştərilərə telekommunikasiya üçün ən yaxşı həlləri təqdim etmək üçün yüksək performans və qənaət baxımından optimallaşdırılmışdır.

    Bu ötürücü iki hissədən ibarətdir: Verici bölməsinə soyudulmuş EML lazer daxildir. Alıcı bölməsi, TIA ilə birləşdirilmiş bir PIN fotodioddan ibarətdir. Bütün modullar I sinif lazer təhlükəsizlik tələblərinə cavab verir. Rəqəmsal diaqnostika funksiyaları, SFF-8472-də göstərildiyi kimi 2 telli ardıcıl interfeys vasitəsi ilə mövcuddur ki, bu da qəbuledicinin temperaturu, lazer əyilmə cərəyanı, ötürülmüş optik güc, qəbul edilmiş optik güc və qəbuledici təchizatı gərginliyi kimi cihazın işləmə parametrlərinə real vaxt rejimində daxil olmağa imkan verir. .