100m 100G CFP2

CFP2-100GBASE-SR10 modulu standart çoxfunksiyalı lifdə (MMF, G.652) 100 m uzunluğunda bir keçid dəstəkləyir. 100 Gigabit Ethernet siqnalı dörd dalğa uzunluğunda aparılır. Dörd dalğa uzunluğunun multipleksləşdirilməsi və demultipleksləşdirilməsi cihaz daxilində idarə olunur.

Məhsul Xüsusiyyətləri

 

• 103.1Gb/s - 112Gb/s bit sürətlərini dəstəkləyir

• MPO 24 priz optik interfeysi

• CPPI elektrik interfeysi

• Soyudulmamış 10x10Gb/s 850nm ötürücü

• 10 paralel elektrik serial interfeysi

• OM3 MMF ilə 100m və OM4 MMF ilə 150m üçün tətbiq olunur

• Aşağı enerji istehlakı <4W

• Rəqəmsal Diaqnostik Monitor Interfacel

• MDIO Rabitə Arayüzü

• 100GBASE-SR10 ilə uyğun gəlir

• Əməliyyat qutusunun temperaturu:

Ticarət: 0 ilə 70 ° C arasında

Tətbiqlər

 

• 100GBASE-SR10 Ethernet

• 10 × 11.2Gb/s Multimode OTN

• 10x 10GE-SRLite Ethernet