• head_banner

100G QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D, paralel 100Gb/s Dörd Kiçik Forma Faktorlu Takılabilir (QSFP28) optik moduldur. Artan liman sıxlığı və ümumi sistem xərclərinə qənaət təmin edir. QSFP28 tam dupleks optik modul, hər biri 25 Gb/s işləyə bilən 10km tək modlu fiberdə 100Gb/s ümumi məlumat ötürmə qabiliyyətinə malik 4 müstəqil ötürmə və qəbul kanalı təklif edir.

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D paralel 100Gb/s Dörd Kiçik Forma Faktorlu (QSFP28) optik moduldur. Artan liman sıxlığı və ümumi sistem xərclərinə qənaət təmin edir. QSFP28 tam dupleks optik modulu, hər biri 25 Gb/s əməliyyat qabiliyyətinə malik, 2km tək modlu lifdə 100Gb/s ümumi məlumat ötürmə qabiliyyətinə malik 4 müstəqil ötürmə və qəbul kanalı təklif edir.

    LC/UPC Duplex konnektoru olan optik lifli lent kabel QSFP28 modul yuvasına qoşula bilər. Düzgün hizalanma, qabın içindəki bələdçi pinləri ilə təmin edilir. Düzgün kanal kanal tənzimlənməsi üçün kabel ümumiyyətlə bükülə bilməz. Elektrik bağlantısı MSA-ya uyğun 38 pinli kənar tipli konnektor vasitəsilə həyata keçirilir.

    Məhsul, QSFP28 Çox Mənbə Sazişinə (MSA) uyğun olaraq forma faktoru, optik/elektrik bağlantısı və rəqəmsal diaqnostik interfeys ilə hazırlanmışdır. Temperatur, rütubət və EMI müdaxiləsi daxil olmaqla ən sərt xarici iş şərtlərinə cavab vermək üçün hazırlanmışdır. Modul I2C iki telli serial interfeysi vasitəsilə idarə oluna bilər.

  • 40KM 100G QSFP28

    40KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H3140D QSFP28 ötürücü modulu 40km tək modlu lif üzərində 100 Gigabit Ethernet bağlantısı üçün nəzərdə tutulmuşdur. Rəqəmsal diaqnostika funksiyaları QSFP+ MSA tərəfindən göstərildiyi kimi I2C interfeysi vasitəsi ilə mövcuddur. Və 100G 4WDM-40 MSA ilə uyğun gəlir.

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Z 80km optik rabitə tətbiqləri üçün nəzərdə tutulmuşdur. Bu modulda 4 zolaqlı optik ötürücü, 4 zolaqlı optik qəbuledici və 2 telli ardıcıl üzlük daxil olmaqla modul idarəetmə bloku var. Optik siqnallar, sənaye standartlı bir LC konnektoru vasitəsi ilə tək modlu bir fiberə çoxaldılır. Bir blok diaqramı Şəkil 1 -də göstərilmişdir.